Ijtimoiy tarmoqlar orqali Jamg‘armamiz manziliga ko‘plab dil izhorlari kelmoqda. Ulardan biri jizzaxlik Xayriniso Nodirova tomonidan yuborildi.
…Buning yagona davosi buyrakni almashtirish, jarrohlik amaliyotining narxi esa juda qimmatligi, faqat chet elda amalga oshirilishi haqida eshitib, to‘g‘risi, hayotdan ham ko‘nglim sovigandi…
..Mana shunday go‘zal, inson qadri ulug‘lanayotgan yurtda yashayotganimdan xursandman. Mendek oddiy qishloq ayoliga ko‘rsatilgan bunday g‘amxo‘rlik uchun, avvalo, Prezidentimizga, hamda davlat tomonidan ajratilayotgan mablag‘larni to‘g‘ri yo‘naltirayotgan Davlat tibbiy sug‘urtasi jamg‘armasiga minnatdorlik bildiraman…

Через социальные сети в адрес нашего фонда поступают многочисленные обращения. Одну из них прислала Хайринисо нодирова из Джизака.
…Услышав о том, что единственным лекарством от этого является трансплантация почки, а стоимость операции очень высока, ее проводят только за границей, я, честно говоря, еще больше разочаровался в жизни…
..Я рад, что живу на такой прекрасной земле, где прославляется человеческое достоинство. За такую заботу, оказанную такой простой деревенской женщине, как я, я хочу поблагодарить, прежде всего, нашего президента, а также Фонд государственного медицинского страхования, который правильно направляет выделяемые государством средства…